Hemen Ara!


Fiyat Teklifi


E-Mail


WhatsApp


Ön Yüklemeyi Geç

Hakkımızda

Bizi Yakından Tanıyın!

2010'DAN BÜGÜNE, HEP DAHA İYİYE

Yüklendiğimiz sorumluluğu bilerek, bilgiye ve insana yatırım yaparak büyüdük. Değişmez ilkelerimizin en başına dürüstlüğü, şeffaflığı ve kaliteyi koyduk. 2010’un bahara dönüştüğü günlerde, mütevazi sayılabilecek bir atölyede, hayalleri ve tutkuları olan bir ekiple başladı Yüceller Elektrik’in öyküsü. Küçük adımlarla başlayan her proje bir sonrakinde, güven duyan müşterilerle daha büyük projeleri getirdi.

 

İhtiyaçları bilen, müşterilerini dinleyen, kalite algısını daima yükseltme anlayışında olan Yüceller Elektrik Ailesi, İstanbul ve Türkiye’deki müşterilerinin yanında olabilmek, ihtiyaçları zamanında karşılayabilmek için taahhüt, tesisat, malzeme satışı, proje ve mühendislik hizmetleri alanında uzmanlaştı.

 

Alanında uzman, büyük ölçekli projelerden otellerden avm’ye, endüstriyel tesislerden eğitim kurumlarına, proje farklılaşmalarına göre çözüm sunabilen mühendislik ekibiyle Yüceller Elektrik, saygın markaların ve prestij projelerinin tercihi oldu. Yüceller Elektrik, projelendirme aşamasından uygulamanın gerçekleştirilerek, anahtar teslimine kadar projenin her devresinde uzman kadrosu ile hizmet veriyor.

 

Proje üretme ve uygulama kabileyi de son derece geniş. Sanayi tesisleri, sağlık kuruluşları , endüstriyel tesisler, eğitim binaları , iş merkezleri, oteller, villalar ve konutlar; özetle marka projeler imzamızı taşıyor. Bize onur veriyor. Biz, proje tamamlandıktan sonra da yaptıklarımızın arkasındayız! Çünkü o sorumluluğu ömür boyu taşıyoruz!